НАШ ЗАБУДОВНИК

_

Ми будуємо ваше майбутнє! 

_

З 12 серпня 2015 року «Premium Space»  вчиться передбачати бажання українців з різних куточків країни та будувати омріяне житло.

Чи виходить це в нас? Кількість об’єктів говорить сама за себе

З кількох людей, що вчилися продавати нерухомість – ми зросли до передових забудовників.

     Луцьк, Одеса, Миколаїв, Вінниця, Харків, Житомир, Рівне, Стрий – стали центрами продажу первинної нерухомості. Ми налагодили процес від підбору кожного працівника до маркетингової стратегії.

А вже зараз жителі різних міст впевнились, що квартири, які вони бажають обрати на все життя, цілком реальні.

А знаєте, нашу головну фішку? «Premium Space» обирає унікальні пейзажні місця. ЖК «ForRest» – це Чорне море,  ЖК «Преміум Парк» – схили річки Тетерів, а ЖК «Eco House» – нова сторінка будівельної книги Рівного.

В Україні ще такого не було, а ми вже це робимо. Проте наші мрії не обмежуються будівництвом. Ми прагнемо наповнити особливим змістом форму кожного ЖК!

І це післяпродажний супровід клієнта. Тільки в наших будинках мешканці зможуть викликати сантехніка о першій ночі, а о другій мати полагоджену сантехніку. Тільки ми можемо забезпечити юридичний супровід клієнта 24/7. Жителі наших ЖК можуть бути впевнені, що за потреби їхню дитину заберуть з дитсадка чи відвезуть їх самих до аеропорту. Саме в нас клієнт зможе оплатити комунальні платежі та інтернет, подивитися новини власного будинку, викликати таксі чи замовити продукти в одному мобільному додатку. І це – тільки початок!

«Premium Space» йде попереду і прагне огорнути своїм підходом до комфорту та якості якомога більше людей.

Кожен день компанії – це нові ідеї. Саме тому крила фенікса – це символ відродження кращих будівельних традицій країни.

Забудовників багато, проте «Premium Space» – один та неповторний. Бо працюємо для вас.

9 коментарів

Залишити відповідь